het veilinghuis van NRC Handelsblad

Schrijf u nu in als bieder op NRC veilingen
  • Rood gelakte stoel, met brandmerk Van de Groenekan<br /><br />(4.000 – 7.000)<br><br>Bieden vanaf 2.400
  • Potlood, grafiek en pastel op papier<br /><br />(2.000 – 4.000)<br><br>Bieden vanaf 1.000
  • Gouache<br /><br />(800 – 1.200)<br /><br />Bieden vanaf 400
  • Olieverf op paneel<br /><br />(3.000 – 5.000)<br /><br />Bieden vanaf 1.500
  • Inkt en snijwerk op een Calvin Klein poster, gesigneerd<br /><br />(2.000 – 4.000)<br /><br />Bieden vanaf 1.000
  • Polaroid print, gesigneerd. Uniek <br /><br />(400 – 600)<br /><br />Bieden vanaf 240
  • Kleurenfoto onder perspex, no. 2 van 5 exemplaren, genummerd en gesigneerd<br /><br />(1.000 – 1.500)<br /><br />Bieden vanaf 700
  • Aquarel, gesigneerd<br /><br />(700 – 1.000)<br /><br />Bieden vanaf 350
  • Litho, genummerd en gesigneerd en met de tekst: 'Would you trust this man with your daughter?'<br /><br />(4.500 – 5.500)<br /><br />Bieden vanaf 2.600
  • Sculptuur, mixed media<br /><br />(7.000 – 10.000)<br /><br />Bieden vanaf 5.000
  • Originele foto, genummerd en gesigneerd. In: <i>Vita Brevis Ars Longa</i>, 1984. 75 exx.<br /><br />(800 – 1.200)<br /><br />Bieden vanaf 450
  • Litho in kleur, genummerd en gesigneerd<br /><br />(2.500 – 4.000)<br /><br />Bieden vanaf 1.500
  • Gouache<br /><br />(10.000 – 15.000)<br /><br />Bieden vanaf 8.000
  • Brons, gepatineerd<br /><br />(300 – 500)<br /><br />Bieden vanaf 240
  • Olieverf, gesigneerd<br /><br />(2.500 – 3.500)<br /><br />Bieden vanaf 1.500
  • Olieverf op paneel<br /><br />(1.000 - 1.500)<br /><br />Bieden vanaf 500