het veilinghuis van NRC Handelsblad

Schrijf u nu in als bieder op NRC veilingen
  • Krijt en inkt op papier, gesigneerd (1.800 - 2.400)<br /><br />Bieden vanaf 1.000
  • Olieverf (marouflé) (8.000 – 12.000)<br /><br />Bieden vanaf 4.000
  • Mixed media, gesigneerd (8.000 – 12.000)<br /><br />Bieden vanaf 6.000<br /><br />Opbrengst van dit werk voor boek over vermiste kunstenaar Danaë Moons
  • Kruit op papier, collage, gesigneerd (6.000 – 9.000)<br /><br />Bieden vanaf 4.000
  • Zeldzame uitgave met 6 gesigneerde pochoirs (10.000 – 15.000)<br /><br />Bieden vanaf 7.500<br /><br />Modulor, Le Corbusier's successor to the Vitruvian Man
  • Litho, genummerd en gesigneerd in de steen (600 – 1.000)<br /><br />Bieden vanaf 300
  • (2.000 – 3.000)<br /><br />Bieden vanaf 1.500
  • Olieverf, gesigneerd. (5.000 – 7.000)<br /><br />Bieden vanaf 4.000
  • Olieverf, gesigneerd (2.000 – 3.000)<br /><br />Bieden vanaf 1.500
  • Brons, met monogram, titel en datum.<br />Een geschenk van Hélène Kröller-Muller aan haar zoon (8.000 – 12.000)<br /><br />Bieden vanaf 5.000
  • Olieverf, gesigneerd (1.500 – 2.000)<br /><br />Bieden vanaf 750
  • Aquarel, gesigneerd (7.000 – 10.000)<br /><br />Bieden vanaf 3.500
  • Koeienhuid, gesigneerd (800 – 1.200)<br /><br />Bieden vanaf 400
  • Litho, gesigneerd (2.000 – 3.000)<br /><br />Bieden vanaf 1.200
  • Ets, tweede (en laatste) staat (2.500 – 3.500)<br /><br />Bieden vanaf 2.000
  • Zeefdruk, uniek exemplaar, gesigneerd (8.000 - 12.000)<br /><br />Bieden vanaf 4.000
  • Olieverf, gesigneerd (2.000 – 3.000)<br /><br />Bieden vanaf 1.000
  • Zeefdruk in kleur, genummerd en gesigneerd (15.000 – 25.000)<br /><br />Bieden vanaf 10.000