Aftersale

het veilinghuis van NRC Handelsblad

Schrijf u nu in als bieder op NRC veilingen
  • Verlucht handschrift, met goud gehoogd<br /><br />(700-1.000). Bieden vanaf 400
  • Met een analyse uit het begin van de 20e eeuw<br /><br />(3.000-5.000). Bieden vanaf 2.000
  • Met 36 kopergravures (150-250). Bieden vanaf 100
  • Enkel blad (1.500-2.000). Bieden vanaf 1.000
  • Met 57 kopergravures (3.000-5.000). Bieden vanaf 2.000
  • Atlas van het costuum met 67 platen (1.000-2.000). Bieden vanaf 700
  • Eerste druk (15.000-25.000). Bieden vanaf 10.000
  • Drie delen met handgekleurde platen (2.000-3.000). Bieden vanaf 1.500
  • Eerste editie, handgekleurd (30.000-50.000). Bieden vanaf 30.000
  • Eerste wereldatlas, tweede uitgave (25.000-30.000). Bieden vanaf 20.000
  • Manuscript met afbeeldingen in waterverf (2.500-3.500). Bieden vanaf 1250
  • Eerste druk (500-800). Bieden vanaf 260
  • Debuut. Met 9 gedichten in handschrift, een typoscript en een brief (15.000-20.000). Bieden vanaf 10.000
  • Prozadebuut. Eerste en enige uitgave (2.000 – 3.000). Bieden vanaf 1.000
  • In de originele halflederen banden (1.500-2.000). Bieden vanaf 1.000
  • Zilvergelatinedruk (4.000-6.000). Bieden vanaf 3.000
  • Eerste druk, ex bibl. Moritz Schlick (1.500-2.000). Bieden vanaf 1.000
  • Woodburytype (6.000-8.000). Bieden vanaf 3.500
  • Clandestien, met de hand gedrukt (300-500). Bieden vanaf 200
  • Een van 25 gesigneerde exemplaren (1000-1500). Bieden vanaf 600
  • De oorlog voor kinderen (200-400). Bieden vanaf 100