het veilinghuis van NRC Handelsblad

Kunst verkopen?

U kunt nu inzenden voor onze veiling van december
Norbert SchwontkowskinbspDer Hund und die Voumlgel 2004nbspLijnzaadolie en pigment op doek gesigneerd en gedateerd Inzet euro 12000nbspOpbrengst euro 25103 incl kostenNieuwsbriefWilt u onze aankondigingen per mail ontvangen dan kunt u zich abonneren op onzenbspnieuwsbriefnbspResultatenDe resultaten van de laatste veiling vindt u via onderstaande links U moet wel even inloggen of als u nog geen account heeft rechtsboven voornbspSign upnbspkiezen maandag 7 juni jlnbspFine Art dinsdag 8 juni jlnbspModern amp Contemporary Art

Norbert Schwontkowski. Der Hund und die Vögel, 2004. Lijnzaadolie en pigment op doek, gesigneerd en gedateerd. Inzet € 12.000. Opbrengst € 25.103 (incl. kosten)

Nieuwsbrief
Wilt u onze aankondigingen per mail ontvangen dan kunt u zich abonneren op onze nieuwsbrief

Resultaten
De resultaten van de laatste veiling vindt u via onderstaande links. U moet wel even inloggen of, als u nog geen account heeft, rechtsboven voor Sign up kiezen.

- maandag 7 juni jl.: Fine Art

- dinsdag 8 juni jl.: Modern & Contemporary Art

Onze veilingen zijn een groot succes. Ondanks de coronacrisis werd de laatste keer opnieuw meer dan 97% van de stukken verkocht. En vaak voor verrassend hoge prijzen zoals de voorbeelden hier laten zien.

Meedoen?
Inzenden is zeer simpel. U stuurt ons via de website een foto met een korte beschrijving en onze experts doen u een voorstel op basis van een - gratis - waardebepaling. Bij akkoord wordt uw inzending opgenomen in de catalogus die via veilingplatform Invaluable een miljoenenpubliek zal bereiken. De veiling loopt af op 13 en 14 december. De termijn voor de inzending sluit op 1 oktober aanstaande.

De voordelen:

- Vrijwel alles wordt verkocht, verkooppercentage 97%

- Gemiddelde opbrengst boven de geschatte marktwaarde

- Fysieke beoordeling door externe experts

- Professionele afbeeldingen en beschrijvingen

- Promotie via NRC en op het grootste veilingplatform ter wereld

- Geen verkoop, geen kosten

We veilen schilderijen en tekeningen, grafiek, beelden, foto’s en toegepaste kunst. Onze belangstelling gaat speciaal uit naar werken van hoge, verzamelwaardige kwaliteit.

Hendrik Nicolaas WerkmannbspGijzelaarskamp St Michielsgestel I 1942 Uniek druksel op papier gedateerd 39Juni 1942rsquo Inzet euro 18000 Opbrengst euro 69960 incl kosten

Hendrik Nicolaas Werkman. Gijzelaarskamp St. Michielsgestel I, 1942. Uniek druksel op papier, gedateerd 'Juni 1942’. Inzet € 18.000. Opbrengst € 69.960 (incl. kosten)

ZEND NU IN >