het veilinghuis van NRC Handelsblad

Zinderende veiling

Bekijk de resultaten online
ESCHER MC Dutch 1898  1972 Tegenstelling Orde en Chaos 1950 Litho in zwart gesigneerd en genummerd 39MCEscher nr 114339 onderaan links gemonogrammeerd en gedateerd in de steen 39MCE II395039 onderaan links Inzet euro 7000 Opbrengst euro 29000 incl kosten

ESCHER, M.C. (Dutch 1898 - 1972). Tegenstelling (Orde en Chaos), 1950. Litho in zwart, gesigneerd en genummerd 'MCEscher nr. 11/43' (onderaan links), gemonogrammeerd en gedateerd in de steen 'MCE II-'50' (onderaan links). Inzet € 7.000. Opbrengst € 29.000 (incl. kosten)

U kunt weer inzenden!

Stuur ons een foto met een korte beschrijving en onze experts doen u een voorstel op basis van een - gratis - waardebepaling. Bij akkoord wordt uw inzending opgenomen in de veiling van 7 en 8 juni. De inzendtermijn sluit op 15 maart aanstaande.

Resultaten van de decemberveiling:

            maandag 14 december:
       18.30 uur: Fine Art & Aboriginal Art

            dinsdag 15 december:
       18.30 uur: Modern & Contemporary Art

NB om de resultaten te zien moet u inloggen. Dat is simpel. Heeft u dit eerder gedaan dan gebruikt u 'log in' rechtsboven op de pagina, anders 'sign up' ernaast. Daarna heeft u toegang. Met dezelfde inloggegevens kunt u op de volgende veiling meebieden.

Nieuwsbrief

Wilt u onze aankondigingen per mail ontvangen dan kunt u zich abonneren op onze nieuwsbrief.

KNGWARREYE Emily Kame Australian Aboriginal 1910  1996 Bush Yam Awelye 1995 Acryl op doek Inzet euro 900 Opbrengst euro 8900 incl kosten

KNGWARREYE, Emily Kame (Australian Aboriginal 1910 - 1996). Bush Yam Awelye, 1995. Acryl op doek. Inzet € 900. Opbrengst € 8.900 (incl. kosten)

Harland Miller
Harland Miller. Don't let the bastards cheer you up, 2010. Gouache op papier, gesigneerd. Inzet 20.000. Opbrengst € 79.149 (incl. kosten).
Opbrengsten >