Aftersale

het veilinghuis van NRC Handelsblad

Zinderende veiling

Bekijk de resultaten online
ESCHER MC Dutch 1898  1972 Tegenstelling Orde en Chaos 1950 Litho in zwart gesigneerd en genummerd 39MCEscher nr 114339 onderaan links gemonogrammeerd en gedateerd in de steen 39MCE II395039 onderaan links Inzet euro 7000 Opbrengst euro 29000 incl kosten

ESCHER, M.C. (Dutch 1898 - 1972). Tegenstelling (Orde en Chaos), 1950. Litho in zwart, gesigneerd en genummerd 'MCEscher nr. 11/43' (onderaan links), gemonogrammeerd en gedateerd in de steen 'MCE II-'50' (onderaan links). Inzet € 7.000. Opbrengst € 29.000 (incl. kosten)

Resultaten van de decemberveiling:

            maandag 14 december:
       18.30 uur: Fine Art & Aboriginal Art

            dinsdag 15 december:
       18.30 uur: Modern & Contemporary Art

NB om de resultaten te zien moet u inloggen. Dat is simpel. Heeft u dit eerder gedaan dan gebruikt u 'log in' rechtsboven op de pagina, anders 'sign up' ernaast. Daarna heeft u toegang. Met dezelfde inloggegevens kunt u op de volgende veiling meebieden.

De Aftersale is begonnen! Geen tegenbieders meer

Tijdens de aftersale kunt u direct kopen, zonder biednummer, zonder tegenbieders en voor een prijs die meestal onder de helft van de geschatte waarde ligt. Het enige dat u hoeft te doen is op de blauwe knoppen drukken, te beginnen bij de AFTERSALE-knop hierboven.

Haast u!

Met een zeer hoog verkooppercentage en een flink aantal opmerkelijke opbrengsten overtrof de veertiende NRC Veiling opnieuw voorgaande edities. Hoewel ook de aftersale altijd stormachtig verloopt, zijn er nu nog onverkochte werken beschikbaar. Maar de lijst wordt snel korter: elk werk dat wordt verkocht, verdwijnt onmiddellijk uit beeld.

Nieuwsbrief

Wilt u onze aankondigingen per mail ontvangen dan kunt u zich abonneren op onze nieuwsbrief.

KNGWARREYE Emily Kame Australian Aboriginal 1910  1996 Bush Yam Awelye 1995 Acryl op doek Inzet euro 900 Opbrengst euro 8900 incl kosten

KNGWARREYE, Emily Kame (Australian Aboriginal 1910 - 1996). Bush Yam Awelye, 1995. Acryl op doek. Inzet € 900. Opbrengst € 8.900 (incl. kosten)

Harland Miller
Harland Miller. Don't let the bastards cheer you up, 2010. Gouache op papier, gesigneerd. Inzet 20.000. Opbrengst € 79.149 (incl. kosten).
Opbrengsten >