het veilinghuis van NRC Handelsblad

Van huwelijksportretten tot de Fear of Babies

De 17de editie van NRC Veilingen: nieuwe ontdekkingen en iconische kunstwerken
Julian Opie Luc and Ludivine get married 1 2007 Lasercut silhouetten gesigneerd euro35004500 Bieden vanaf euro2600Het bieden is al begonnenVeiling en KijkdagnbspOld Masters to Modern Artnbsploopt af op maandagnbsp30 meinbspvanaf 1800nbspPostwar amp Contemporary Artnbsploopt af op dinsdagnbsp31 meinbspvanaf 1800nbspAlle werken zijn te bezichtigen U kunt hiervoor per email een afspraak makennbspmailnrcveilingennlBieden kan vanaf nu via veilingplatform Invaluable NB de gehele veiling vindt online plaats

Julian Opie. Luc and Ludivine get married 1, 2007. Laser-cut silhouetten, gesigneerd (€3.500-4.500). Bieden vanaf €2.600.

Het bieden is al begonnen!

Veiling en Kijkdag

▪ Old Masters to Modern Art loopt af op maandag 30 mei vanaf 18.00
▪ Post-war & Contemporary Art loopt af op dinsdag 31 mei vanaf 18.00

Alle werken zijn te bezichtigen. U kunt hiervoor per email een afspraak maken: mail@nrcveilingen.nl

Bieden kan vanaf nu, via veilingplatform Invaluable (N.B. de gehele veiling vindt online plaats)

De nieuwe editie van NRC Veilingen staat nu online, waarin een grote verscheidenheid aan prikkelende kunstwerken wordt aangeboden. Zo vindt u een map met intrigerende kinderportretten door Marlene Dumas, een typisch werk van de veelzijdige Amerikaanse kunstenaar Jimmie Durham en een stel huwelijksportretten van Julian Opie. Daarnaast is de iconische lithografie Blue and Yellow and Red-Orange van Ellsworth Kelly een must-see, mag u het wandsculptuur van de Nederlandse Bob Bonies niet missen en is de coloristische schelp van Erik Andriesse - een sprekend voorbeeld van de werken die hij aan het eind van de jaren ‘80 maakte.

Nieuw op de markt is een tot nu toe onbekende vroege lithografie door Jan Schoonhoven, die ontkwam aan de vernietigingsdrang die de meester had na een omslagpunt in zijn oeuvre. Van herman de vries wordt naast een verzameling van zijn bekende earth rubbings een bijzonder evenwichtig vormgegeven sculptuur uit 1968 aangeboden. Van Corneille, wie dit jaar zijn 100ste geboortejaar zou vieren, zijn meerdere werken in de veiling te vinden, waaronder een bekende tekening uit 1948 en een abstract schilderij uit 1958-1959. Ook zijn CoBrA-genoten, zoals Karel AppelChristian Dotremont en Constant zijn vertegenwoordigd. Een uniek, in Nederland uitgevoerd glastableau van Serge Poliakoff neemt een bijzondere plek in binnen diens oeuvre.

Corneille La mer est une tendre colline 1958  1959 Olieverf op doek gesigneerd gedateerd en getiteld euro1800025000 Bieden vanaf euro13000NB Wilt u meekijken en meebieden dan moet u inloggen op veilingplatform Invaluable Wanneer u dit eerder heeft gedaan dan gebruikt u 39log in39 rechtsboven op de pagina anders 39sign up39 ernaast Daarna heeft u toegang

Corneille. La mer est une tendre colline..., 1958 - 1959. Olieverf op doek, gesigneerd, gedateerd en getiteld (€18.000-25.000). Bieden vanaf €13.000.

NB. Wilt u meekijken en meebieden? dan moet u inloggen op veilingplatform Invaluable. Wanneer u dit eerder heeft gedaan dan gebruikt u 'log in' rechtsboven op de pagina, anders 'sign up' ernaast. Daarna heeft u toegang.

Bekijk de catalogus online >