Aftersale

het veilinghuis van NRC Handelsblad

De aftersale is begonnen!

Geen tegenbieders meer
Norbert SchwontkowskinbspDer Hund und die Voumlgel 2004nbspLijnzaadolie en pigment op doek gesigneerd en gedateerd Inzet euro 12000nbspOpbrengst euro 25103 incl kostenNieuwsbriefWilt u onze aankondigingen per mail ontvangen dan kunt u zich abonneren op onzenbspnieuwsbrief Het bericht over de lopende veiling vindt u online

Norbert Schwontkowski. Der Hund und die Vögel, 2004. Lijnzaadolie en pigment op doek, gesigneerd en gedateerd. Inzet € 12.000. Opbrengst € 25.103 (incl. kosten)

Nieuwsbrief

Wilt u onze aankondigingen per mail ontvangen dan kunt u zich abonneren op onze nieuwsbrief. Het bericht over de lopende veiling vindt u online.

Tijdens de aftersale kunt u direct kopen, zonder biednummer, zonder tegenbieder en voor een prijs die meestal onder de helft van de geschatte waarde ligt. Het enige dat u hoeft te doen is op de AFTERSALE-knop te drukken.

Resultaten
De resultaten van de laatste veiling vindt u via onderstaande links. U moet wel even inloggen of, als u nog geen account heeft, rechtsboven voor Sign up kiezen.

- maandag 7 juni jl.: Fine Art

- dinsdag 8 juni jl.: Modern & Contemporary Art

U zult zien dat we weer spectaculaire opbrengsten hebben gerealiseerd. Maar door het grote aanbod op de markt zijn er niet alleen maar uitschieters en dit verklaart waarom andere werken nu voor de minimumprijs te koop zijn. In onze aftersale vindt u ze netjes op een rijtje. Betrouwbare beschrijvingen, duidelijke foto’s, opmerkelijk lage bedragen en kopen vanuit uw eigen stoel, toegankelijker kunnen we kunst niet maken.

Haast u!
Met een zeer hoog verkooppercentage en een flink aantal opmerkelijke opbrengsten overtrof de vijftiende NRC Veiling opnieuw de voorgaande edities. Hoewel ook de aftersale altijd stormachtig verloopt, zijn er nu nog onverkochte werken beschikbaar. Maar de lijst wordt snel korter, elk werk dat wordt verkocht, verdwijnt onmiddellijk uit beeld.

Hendrik Nicolaas WerkmannbspGijzelaarskamp St Michielsgestel I 1942 Uniek druksel op papier gedateerd 39Juni 1942rsquo Inzet euro 18000 Opbrengst euro 69960 incl kosten

Hendrik Nicolaas Werkman. Gijzelaarskamp St. Michielsgestel I, 1942. Uniek druksel op papier, gedateerd 'Juni 1942’. Inzet € 18.000. Opbrengst € 69.960 (incl. kosten)

Aftersale >