Aftersale

het veilinghuis van NRC Handelsblad

De aftersale is begonnen!

Koop nu zonder tegenbieders voor de laagste prijs
Ferdinand Erfmann Vrouw uit Belgisch bordeel Inkt en waterverf op papier gesigneerd 39F Erfmann 933839 en met bijschrift 39Awel sult kiek hegrave allemoal m39n vaste klantjes39 Getaxeerd euro 1500  euro 2500 Prijs in de aftersale euro 1000nbspResultaten laatste veilingNRC Veilingen 11  Fine Art maandag 27 mei 2019NRC Veilingen 11  Modern amp Contemporary Art dinsdag 28 mei 2019

Ferdinand Erfmann. Vrouw uit Belgisch bordeel. Inkt en waterverf op papier, gesigneerd 'F. Erfmann 9/3/38' en met bijschrift 'Awel sult kiek hè allemoal m'n vaste klantjes'. Getaxeerd € 1.500 - € 2.500. Prijs in de aftersale € 1.000

Resultaten laatste veiling:

NRC Veilingen 11 - Fine Art (maandag 27 mei 2019)

NRC Veilingen 11 - Modern & Contemporary Art (dinsdag 28 mei 2019)

Tijdens de aftersale kunt u direct kopen, zonder biednummer, zonder tegenbieders en voor een prijs die meestal onder de helft van de getaxeerde waarde ligt. Het enige dat u hoeft te doen is op de blauwe knoppen naast de beschrijvingen in de lijst drukken.

Haast u!

De aftersale verloopt altijd stormachtig. De werken die nu nog beschikbaar zijn, kunnen elk moment verdwenen zijn. Onmiddellijk nadat een werk wordt verkocht verdwijnt het uit beeld. En van alle stukken is er slechts één te koop.

Resultaten van de veiling van 27 en 28 mei jongstleden

Voor het bekijken van de resultaten van de laatste veiling moet u zich even registreren via de veilingsite. Dat gaat het gemakkelijkst door op de rode link van de catalogus van uw keuze te drukken (links hiernaast). U kiest dan de eerste keer voor 'Sign up' rechtsboven op de pagina en daarna steeds voor 'Log in'. Wilt u geen veiling meer missen? Abonnees op onze nieuwsbrief krijgen automatisch bericht. Via de rode knop rechtsonder verzekert u zich van tijdige aankondiging.

VIDEO

Een kennismaking en een overzicht in vogelvlucht van de jubileumveiling van december 2018 vindt u op Youtube. Daar staan ook tien filmpjes over een aantal spraakmakende stukken van die veiling.

Cor Noltee De Boompjes met de Maasbruggen op de achtergrond Rotterdam Olieverf gesigneerd en ingelijst Heijdenrijk Getaxeerd euro 3500  euro 4500 Prijs in de aftersale euro 3000

Cor Noltee. De Boompjes met de Maasbruggen op de achtergrond, Rotterdam. Olieverf, gesigneerd en ingelijst (Heijdenrijk). Getaxeerd € 3.500 - € 4.500. Prijs in de aftersale € 3.000

Jannes de Vries.
Jannes de Vries. Groninger landschap met koolzaad (1976). Olieverf. Inzet € 3.000. Opbrengst incl. alle kosten € 14.533.20
Nieuwsbrief >