Aftersale

het veilinghuis van NRC Handelsblad

Schrijf u nu in als bieder op NRC veilingen
  • Originele foto, genummerd ‘2/10’, met titel en datum, gesigneerd 'Erwin Olaf'<br><br>(7.000-9.000).<br><br>Bieden vanaf 6.000
  • Ets, drypoint, gesigneerd en gedateerd in de plaat 'Rembrandt. f 1635'<br><br>(7.000-9.000).<br><br>Bieden vanaf 4.000
  • Mixed media op jute, assemblage, gesigneerd en gedateerd 'Wagemaker '66'<br><br>(3.000-5.000).<br><br>Bieden vanaf 2.000
  • Olie op linnen, met impasto techniek, gesigneerd en gedateerd 'Ng. Trung 007'<br><br>(8.000-12.000).<br><br>Bieden vanaf 5.000
  • Gekleurde inkt en potlood op papier, gesigneerd en gedateerd 'Sol Lewitt Jan. 31, 1974'<br><br>(15.000-25.000).<br><br>Bieden vanaf 10.000
  • Houtskool en pastel op papier, gesigneerd<br><br>(15.000-20.000).<br><br>Bieden vanaf 10.000
  • Originele foto, nummer 3/10, gesigneerd<br><br>(10.000 – 15.000).<br><br>Bieden vanaf 7.000
  • Litho in kleur, gesigneerd<br><br>(20.000-25.000).<br><br>Bieden vanaf 12.000
  • Houtskool gehoogd met wit op crème papier, gesigneerd met initialen<br><br>(2.000-3.000).<br><br>Bieden vanaf 1.000
  • Aquarel<br><br>(3.000-5.000).<br><br>Bieden vanaf 2.000
  • Staal met geroest oppervlakte, gesigneerd<br><br>(2.500-4.500).<br><br>Bieden vanaf 1.500
  • Inkt en collage op papier, met titel en datum, gesigneerd 'Marlene Dumas 1979'<br><br>(8.000-12.000).<br><br>Bieden vanaf 5.000
  • Aquarel en potlood op papier<br><br>(1.500-2.500).<br><br>Bieden vanaf 800
  • Met de hand beschilderde tegel<br><br>(2.500-3.500).<br><br>Bieden vanaf 1.500
  • Aquarel gehoogd met gouache<br><br>(2.500-4.500).<br><br>Bieden vanaf 1.500