het veilinghuis van NRC Handelsblad

NRC veilt kunst

U kunt nu meedoen via nrcveilingen.nl
WARHOL Andy Ali Screenprint gesigneerd Inzet euro 10000 Opbrengst euro 22896nbspResultaten van de vorige veiling eerst inloggenmaandag 16 oktober1830 uur Fine Art 17th ndash 20th Century2030 uur Modern amp Contemporary Art part 1 A ndash Edinsdag 17 oktober1830 uur Modern amp Contemporary Art part 2 F ndash Znbspnbsp

WARHOL, Andy. Ali. Screenprint, gesigneerd. Inzet € 10.000. Opbrengst € 22.896

Resultaten van de vorige veiling (eerst inloggen):

maandag 16 oktober:

18.30 uur: Fine Art (17th – 20th Century)

20.30 uur: Modern & Contemporary Art, part 1 (A – E)

dinsdag 17 oktober:

18.30 uur: Modern & Contemporary Art, part 2 (F – Z)

NRC veilt kunst met opmerkelijke resultaten!

Onze veilingen blijken een groot succes. De laatste keer werd zelfs meer dan 90% van de stukken verkocht. En soms voor verrassend hoge prijzen, tot wel tientallen malen het inzetbedrag. Dat is geen toeval meer. De veilingen zijn buitengewoon geanimeerd en voor de betere stukken behalen we inmiddels regelmatig opbrengsten die (ver) boven de markt liggen. Een schilderij van Emo Verkerk, ingezet voor € 2.400 leverde het recordbedrag op van € 17.808*, een zeefdruk van Warhol die bij een grote Amerikaanse veiling bleef hangen op € 12.500 bracht bij ons € 22.896 op. Dat onze lage inzetten blijken te werken mag ook blijken uit de € 2.544 voor een foto van Mapplethorpe met een startbedrag van slechts € 450 of de € 10.176 voor een portret van Vanessa Beecroft, ingezet voor € 1.500. Maar ook voor Toorop en Mesdag kunnen we dit soort resultaten laten zien: resp. € 10.812 (inz. € 1.000) en € 10.176 (inz. € 3.500). Hoe goed onze presentatie en onze strategie echter ook mogen zijn, voor resultaten zijn klanten nodig. Die hebben we. Met de combinatie van NRC-lezers en het internationale platform Invaluable bereiken onze veilingen rechtstreeks het beste publiek van Nederland en België én een miljoenenpubliek van veilingkopers.

Wilt u meedoen? Inzenden is zeer simpel. U stuurt ons via de website een foto met een korte beschrijving en onze experts doen u een voorstel op basis van een - gratis - waardebepaling. Bij akkoord wordt uw inzending opgenomen in de catalogus die vanaf eind mei op Invaluable, het grootste veilingplatform ter wereld, zal worden gepubliceerd. De veiling loopt af op 11 en 12 juni aanstaande. De termijn voor inzending sluit op 1 maart.

We veilen schilderijen en tekeningen, grafiek, beelden, foto’s en toegepaste kunst.

Onze belangstelling gaat speciaal uit naar werken van hoge, verzamelwaardige kwaliteit.

*N.B. Alle opbrengsten inclusief veilingkosten

TOOROP Jan Maria met kind Aquarel gesigneerd Inzet euro 1000 Opbrengst euro 10812nbspU kunt inzenden voor onze kunstveiling van juni 2018 via VERKOPEN op deze site

TOOROP, Jan. Maria met kind. Aquarel, gesigneerd. Inzet € 1.000. Opbrengst € 10.812

U kunt inzenden voor onze kunstveiling van juni 2018 via VERKOPEN op deze site.

VOERMAN Sr., Jan. Gezicht op Hattem.
VOERMAN Sr., Jan.
Gezicht op Hattem. Gouache. Inzet € 1.800. Opbrengst € 12.720
Inzenden >